ПРАВИС
Фiрма Послуги Колегам Контакти
Фiрма

Юридична фірма «ПРАВІС» традиційно надає клієнтам юридичні послуги у відповідності з загальновизнаними міжнародними стандартами, заснованими на принципах: професіоналізму, конфіденційності,ефективності та індивідуального підходу до задач своїх клієнтів.

Надбані адвокатами та юристами Юридичної фірми «ПРАВІС» за час роботи у сфері надання правових послуг професійні знання, досвід і практика забезпечують гарантію якісного обслуговування і спроможність вирішувати весь спектр задач клієнтів фірми.

В теперішній час основними напрямками роботи юридичної фірми «ПРАВІС» є:

  • правове забезпечення підприємницької і зовнішньоекономічної діяльності фізичних і юридичних осіб;
  • надання правової допомоги підприємствам, установам і організаціям;
  • здійснення представництва в судах, інших державних органах, перед фізичними та юридичними особами.

Не обмежуючись вищевказаним, співробітники фірми здійснюють правову роботу в інших напрямках і виконують увесь спектр завдань, необхідних для ефективного захисту прав і інтересів клієнтів.

З залежності від потреб клієнтів адвокати і юристи фірми «ПРАВІС» здійснюють представлення їх інтересів як в місті Донецьку, так і по всій території України, а, в разі необхідності, і за її межами.

Здійснюючи юридичну практику в Донецьку і Донецькій області, юристи і адвокати фірми «ПРАВІС» використовують в інтересах клієнта свій багаторічний досвід роботи в регіоні, знання його специфіки і нюансів роботи конкретних підприємств, установ і організацій. Дотримуючи практики максимально ефективного захисту інтересів клієнтів, надання юридичних послуг в Донецьку, так само як і представництво інтересів клієнтів фірми в інших регіонах України здійснюється з застосуванням всього доступного інформаційно-аналітичного інструментарію та з урахуванням регіональної правозастосовної та нормотворчої практики.

Таким чином, надання якісних і професійних юридичних послуг є засадничим критерієм в роботі фірми «ПРАВІС», а адвокати і юристи фірми «ПРАВІС» в Донецьку, Києві, інших містах роблять все можливе, щоб слова професійні юристи і Донецьк були нерозривно зв’язані з іменем юридичної фірми «ПРАВІС» і впевненістю клієнтів у надійному захисті їх прав і інтересів.

вул. Університетська, 2а, офіс 217, м. Донецьк, 83001, Україна

Тел: +380 62 335-35-77
+380 62 335-75-35

e-mail: office@pravis.ua Grygoriy.Makiyan@pravis.ua
 
 
Юридична фірма "ПРАВІС" © 2008 Розробник Don.ua
ТзОВ "Донецький сайт"